Web
Analytics

نورپردازی مدرن چیست؟

نورپردازی مدرن چیست؟
ایده های مدرن طراحی نورپردازی سفارشی پوسته تیره مروارید و لوستر بلوری برای گروه طراحی تامسین در سالن ناهار خوری مدرن آیا مدرن و معاصر یکی هستند؟ نه ، آنها دو سبک متمایز هستند. اولا ، مدرن یک طراحی زیبا و تمیز با سادگی ظریف است. این فرم و عملکرد است که یک موضوع در حال اجرا در وبلاگ های ما است. مدرن( Modern ) ترکیبی از سبک اوایل تا اواسط قرن بیستم است و از یک پالت رنگی خنثی و گرم برخوردار است.
در حالی که طراحی معاصر دارای تمیزی مشابه است، اما همان مدرن نیست. تفاوت اصلی این است که معاصر همان چیزی است که اکنون اتفاق می افتد. این روندهای فعلی و طرح های محبوب است. معاصر با ترکیبی از مواد، ارگانیک و مینیمالیستی است. حتی می تواند ترکیبی از زیبایی شناسی سنتی و مدرن باشد.
با گذشت زمان و با تغییر اوضاع، طراحی های معاصر تکامل می یابند و دیگر معاصر نیستند. در سمت مقابل، سبک های مدرن طراحی همیشه ماندگار هستند.
همانطور که گفته شد، مگر اینکه شما یک متخصص طراحی باشید، اکثر مردم از اصطلاحات مدرن و معاصر به جای یکدیگر استفاده می کنند. طراحی مدرن قسمت عظیمی از داستان طراحی معاصر 2019 است. در طراحی مدرن، بسیاری از انتخاب های نور برای کشف وجود دارد. نکته اصلی این است که مناسب خود را پیدا کنید.ایده های مدرن لوستر کریستال
بیشتر مردم می خواهند سبک فردی خود را به نمایش بگذارند. آنها می خواهند مهر خودشان را روی خانه بگذارند. با این حساب، ما ایده های مختلفی در زمینه نورپردازی داریم که باید به اشتراک بگذاریم.
لوسترهای مدرن به سبک ها و اشکال مختلفی ارائه می شوند. آنها به طور کلی قاب های کروم، فلزی یا شیشه ای صیقلی دارند. اشکال شامل مستطیل، مربع و طبل است. آویزهای تک براق براق ، چراغ های جزیره ای آشپزخانه مدرن ایده آل هستند. پیرایش به اندازه یک ظاهر طراحی شده متنوع است.
به عنوان مثال، برخی از مواد استفاده شده کریستال، شیشه، مهره ها یا پوسته هستند. تزئینات مختلف از قابهای ساده و کروم براق استفاده می کنند. نکته اصلی این است که تزئینات در مرکز قرار می گیرند، در حالی که قاب ظاهر را کامل می کند.
به عنوان مثال، لوستر مستطیلی پوسته مروارید بافت و گرما را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، پوسته های دریایی capiz وقتی با چارچوب کرومی ساده جفت می شوند، پیچشی مدرن و ارگانیک دارند. از طرف دیگر کریستالهای برش مستطیلی براق بر روی یک قاب مشابه، نمای ساده تری ایجاد می کنند.
آویزهای حبابی کریستالی گزینه مناسبی برای دیوارهای سفید خشن است. اثر قطرات باران مهره های کریستالی صاف، رویکرد مدرن و تمیز را به جلو منتقل می کند. این وسایل سبک منجوق کریستالی بدون سرد بودن خنک هستند. علاوه بر این ، آنها عنصر خاصی را به طراحی روشنایی حمام اضافه می کنند .
یکی دیگر از محبوب ترین ظاهر طراحی مدرن روشنایی، لوسترهای سایه دار است. باز هم، طرح ها طبل، بیضی و مستطیلی با انبوهی از طرح ها و پیرایش ها هستند. سادگی سایه ها و چارچوب ها بلور، پوسته یا مهره ها را بازی می کند.

جمع بندی ایده های روشنایی مدرن
به طور خلاصه، ایده های طراحی مدرن لوستر کریستال به اندازه انواع واقعی روشنایی گسترده هستند. وبلاگ ما در راهنمای Ultimate Crystal لوستر یک نقشه راه برای انواع لوسترهای بلوری است. تا زمانی که بینایی خود را در ذهن داشته باشید، اشتباه نخواهید کرد. لوستر خود و انتخاب خود را دوست داشته باشید.