Web
Analytics

انتخاب لامپ های لوستر LED

این مقاله مزایای لامپهای LED لوستر را توضیح می دهد. انتخاب لامپ های LED مناسب می تواند گیج کننده باشد. وات در مقابل لومن چیست؟ تفاوت لامپ آفتابی با لامپ مهتابی چیست؟ آیا می توانم از لامپ LED در وسایل خود استفاده کنم؟ آیا لوستر کریستالی من LED است یا فقط می توانم لامپ های جایگزین LED بخرم؟ در آخر ، آیا من واقعاً چراغ های LED برای خانه ام می خواهم ؟

لوستر پارس نفیس

لامپ های LED
با در نظر گرفتن صرفه جویی در مصرف انرژی ، بسیاری از لوسترهای با لامپ های LED سازگار هستند . علاوه بر این ، LEDها با صرفه جویی در مصرف انرژی بیشترین سازگاری با محیط زیست را دارند. led ها تقاضای کمتری برای نیروگاه های برق ایجاد میکنند. و بنابراین انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند. به خاطر داشته باشید که قیمت آنها گرانتر است. با این حال ، پس انداز قبض های برق شما در نهایت هزینه لامپ را با گذشت زمان تأمین می کند. به طور کلی ، یک لامپ LED با کیفیت خوب ماندگار است.
مانند هر چیز دیگری کیفیت مهم است. یک لامپ LED با کیفیت بالا باعث می شود لوستر شما خودش را بهتر نشان دهد.

لومن چیست؟
به طور سنتی ، ما لامپ های خود را بر اساس وات خریداری کردیم که اساساً به مقدار انرژی آنها تبدیل می شود. در حالی که این روزها ما میزان نوری که لامپ تولید می کند را اندازه گیری می کنیم ، به عنوان مثال:
40W = 450 lumens, 60W = 800 lumens, 75W = 1100 lumens and 100W = 1600 lumens
بنابراین هنگام خرید لامپ های LED به لومن ها و نه وات فکر کنید.
لوسترهای کریستالی مدرن از سوکت های GU10 استفاده می کنند. به عبارت دیگر شما می توانید از یک لامپ جایگزین LED با پایه GU10 استفاده کنید.

چگونه یک لامپ LED را انتخاب کنیم
انتخاب نور مناسب بر جو و فضای اتاق تأثیر می گذارد. انتخاب لامپ LED مناسب برای وسایل خود بهترین راه برای دستیابی به جلوه دلخواه اتاقتان است. نیازهای فضا چیست؟ نکته دیگری که باید از خود بپرسید ، آیا من به نور زیاد یا روشنایی ظریف تر نیاز دارم؟ انتخاب لامپ های لوستر LED مناسب باعث صرفه جویی در وقت ، هزینه می شود.
رنگ روشن بر حسب درجه اندازه گیری می شود که به آن کلوین (K) گفته می شود. یک لامپ با درجه حرارت پایین در میان نور زرد/سفید ، جایی که درجه حرارت بالاتر رنگ آبی دارد.
به عنوان مثال: رنگ سفید ملایم رنگ زرد بیشتری دارد و بین 2000 تا 3000 است و برای اتاق خواب ، اتاق نشیمن و اتاق خواب استاندارد است. بیشتر شبیه نوری است که از لامپ های رشته ای خارج می شود.
Warm White از 3100 تا 4500k است و کاملاً سفید به نظر می رسد که برای نور پردازی در آشپزخانه ، حمام و فضای کار به خوبی کار می کند.
نور روز یا سفید خنک با 4600k تا 6500k بعدی است و دارای تن سفید آبی است که برای خواندن بسیار مناسب است. برای روشنایی کار ایده آل است.
نکته آخر اینکه ، Bright White بیش از 6500k با کیفیت آبی روشن است و برای فضاهایی که به شدت خروجی نور نیاز دارند ایده آل است.
ما برای دستیابی به بهترین کیفیت نور و درخشش در لوستر بلوری یا سفید گرم یا سفید ملایم را پیشنهاد می کنیم. 2700k برای وسایل نوری کریستالی ایده آل است. این رنگ گرما می دهد و بهترین ها را در لوستر شما به نمایش می گذارد. علاوه بر این سفید گرم یا سفید ملایم کیفیت بازتابنده بلور را افزایش می دهد.